EMİRCAN İNŞAAT 

1995 yılında dört ortaklı olarak kurulan firma Antakya Belediyesi Otogar İkmal İnşaatı işi ile inşaat sektöründe faaliyete başlamıştır. Firmada teknik personel ve kurucu ortak olarak bulunan Mimar, İnş. Müh., Makine müh ve Makine teknikerleri sayesinde kısa sürede yapılan resmi ve özel inşaatlar ile sektörde kalıcı olmak hedeflenmektedir.

 

Türkiye çapında yapılmış olan ve yapılacak olan projelerde öncelikli hedef zamanında, kaliteli ve ilkeli projelere imza atmaktır.

İŞYERİNİN ÜRETİM ORGANLARI

Firmada proje ve taahhüt dallarında faaliyet gösterilmektedir. Proje Departmanında görev alan ve aynı zamanda teknik personel kadrosunda bulunan Mimar ve İnş. Müh.leri ile hem özel sektör hem de resmi kurumlara proje yapılmaktadır. Taahhüt iş kolu ise resmi kurumların açmış olduğu ihaleler ve özel sektöre yapmış olduğu üst ve alt yapı inşaatları ile faaliyette bulunmaktadır.

İŞYERİNİN FİZİKİ KAPASİTESİ

Firmaya ait merkez büro olarak kullanılan Antakya adresli büro ile Şube Büro olarak kullanılan Ankara adresli iki adet büro bulunmaktadır. Firmaya bağlı çalışan kadro değişkenlik göstermekle birlikte Teknik personel olarak Mimar, İnş. Müh., Mak. Müh. sürekli faaliyet göstermektedir. Makine Parkı üst ve alt yapı inşaatlarından dolayı çeşitlilik göstermektedir. Proje Bölümü teknolojik gelişmeler ışığında kullandığı bilgisayar ve programlarda yenilikleri takip etmektedir.

İŞYERİ ÜRETİM YÖNTEMLERİ , İŞ AKIM ŞEMASI

Firmada üretim iki türlü olmaktadır:

A) Proje Çalışmaları

B) Şantiye Çalışmaları

İŞYERİ ARAŞTIRMA- GELİŞTİRME ÇALIŞMALARI

Araştırma – Geliştirme çalışmaları firmanın kurduğu ve şantiye aşamasında yardımcı olabilecek yeni özellikli malzeme üretimini sağlayacak laboratuvar ile yapılmaktadır. Laboratuvarda inşaatın yapısına sürekli veya geçici olarak katılacak olan daha hızlı, daha dayanımlı, daha kaliteli malzeme üretimi amaçlanmaktadır.

 

Tüm hakları Emircan İnşaat Ltd. Şti. ne aittir. 2010 ©